Aranżacja łazienki w kolorze białym

Aranżacja łazienki w kolorze białym

Białe płytki to najpopularniejszy wybór do łazienki, jest to kolor uniwersalny, który bardzo dobrze połączymy z wyposażeniem, płytkami w innych kolorach, półkami czy też kolorystyką obudowy wanny, umywalki, czy też kabiny prysznicowej.

Dostępnych jest wiele modeli, płytki błyszczące, matowe, ceramika czy też gres. Możemy wybrać różne wielkości, dobierając płytki do rozmiarów naszych ścian czy też podłóg.

Aranżacja łazienki w kolorze białym

Białe płytki łazienkowe Egen Blanco

Płytki w kolorze białym możemy łatwo skomponować z bardziej wyrazistymi barwami, możemy zastosować pasek poprzeczny czy też pionowy, który nada nieco kolorytu. Dobrym pomysłem może być także połączenie białej ściany z podłogą w innym kolorze. Obecnie bardzo popularne są płytki drewnopodobne, które mogą do złudzenia przypominać drewno naturalne. Stosuje się je często na podłodze, jak również możemy wybrać także gres drewnopodobny na ścianę. Kolor biały będzie bardzo dobrze zgrywał się z płytkami imitującymi kamień naturalny. Możemy zastosować także różne akcenty dekoracyjne, listwy metalowe, ciekawą kolorystykę półek, mebli łazienkowych.

Warto wybierać płytki wysokiej jakości, mogą być to płytki rektyfikowane, które posiadają ścięte boki. Dzięki temu możemy łatwo je dopasowywać do kolejnych płytek, posiadają kąty 90 stopni, dzięki czemu uzyskamy bardzo symetryczne połączenia. Daje to także możliwość zmniejszenia grubości fugi. Dobrym przykładem białej płytki wysokiej jakości jest Egen Blanco Brillo. Są to płytki o wielkości 30 x 90 cm, gresowe, jest to płytka o dużej wytrzymałości. Gres możemy zastosować w różnych miejscach, nie tylko na ścianie, ale również na podłodze. Są to płytki błyszczące, które bardzo dobrze sprawdzają się w jasnych łazienkach, gdzie wykorzystujemy ciekawe podświetlenie.

Płytki Egen Blanco dostępne są na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/BLANCO/7572, jest to bardzo dobry pomysł, jeżeli chcemy wybrać płytki o powierzchni błyszczącej, do łazienki czy też kuchni. Pasują bardzo dobrze na ścianach, możemy zastosować je pomiędzy szafkami kuchennymi, połączyć z płytkami w innych kolorach.

Zdrowie