Depilacja laserowa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Depilacja laserowa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Problemy z niechcianym owłosieniem dotyczą wielu kobiet oraz mężczyzn.

Włoski pojawiają się między innymi na twarzy, w okolicach bikini oraz w innych miejscach. Ich golenie nie jest skuteczną metodą, ponieważ po pewnym czasie będą one odrastać coraz bardziej. Na szczęście w Polsce działalność prowadzi wiele salonów i gabinetów kosmetycznych, które specjalizują się w skutecznej likwidacji nadmiernego owłosienia z wykorzystaniem urządzeń laserowych. Bardzo dużą popularnością cieszy się skuteczna depilacja wykonywana przy użyciu specjalistycznego lasera Vectus.

Depilacja laserowa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Depilacja przy pomocy lasera Vectus – podstawowe informacje

W ofertach salonów korzystających z lasera Vectus, dostępne są wysokiej jakości, profesjonalne usługi realizowane w oparciu o jedną z najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem skuteczności i jakości tego lasera jest fakt, że w 2013 roku otrzymał on tytuł „odkrycia roku” w ramach nagrody Prix de Beauty. Urządzenie to posiada czytnik melaniny, więc z usługi depilacji laserowej mogą korzystać osoby posiadające różne rodzaje cery bez obaw o jej zniszczenie. W głowicy urządzenia wbudowane są pewnego rodzaju lustra, które efektywnie odbijają wiązkę światła, a to z kolei przekłada się na podwyższenie skuteczności realizowanego zabiegu.

Dodatkową zaletą korzystania z technologii Vectus jest skuteczne chłodzenie powierzchni skóry do temperatury 5 stopni Celsjusza natychmiast po zastosowaniu terapii. Dzięki temu można uniknąć oparzeń, swędzenia oraz ogólnego dyskomfortu związanego z takim zabiegiem. Jak widać prezentowane rozwiązanie posiada wiele istotnych atutów, więc nic dziwnego, że wiele gabinetów kosmetycznych oraz działających w branży medycyny estetycznej decyduje się na takie urządzenia.

Profesjonalnie i skutecznie przeprowadzona depilacja laserowa jest zabiegiem, który poleca się każdemu, kto ma problemy z włosami widocznymi na twarzy oraz w innych niechcianych miejscach na ciele. Dodatkowo zabieg taki wpływa korzystnie na gładkość skóry i niweluje przebarwienia po stanach zapalnych. Dodatkowym atutem jest brak podrażnień, jak w przypadku depilacji woskiem lub z użyciem cukru. Kolejnym atutem jest wysoka skuteczność i brak odrastających włosów w miejscu, które przeszło zabieg.

Zdrowie