Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, rozwiązanie dla ciebie i dla planety!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, rozwiązanie dla ciebie i dla planety!

Chcesz zmienić swoje życie? Już dziś sięgnij dzbanek filtrujący i odkryj nowe możliwości.

Dowiedz się, dlaczego warto!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – smaczna woda zawsze pod ręką

Na wstępie odpowiedzmy sobie na pytanie, czym właściwie jest dzbanek z filtrem na wodę? To funkcjonalny sprzęt kuchenny, którego podstawowym zadaniem jest oczyszczanie wody kranowej m.in. z chloru (usunięcie nieprzyjemnego smaku i zapachu). Ale to nie wszystko! Ciekawy design oraz wysokiej jakości technologia tworzą rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale i estetyczne. W tym miejscy warto skupić się na jednym z podstawowych elementów, a mianowicie wskaźniku. W dzbanku filtrującym, w zależności od modelu znajduje się wskaźnik manualny lub wskaźnik LED sensor, którego zadaniem jest przypominanie o regularnej (comiesięcznej) wymianie filtra. Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – jak działa? Przejdźmy proces drugiego rozwiązania, czyli wskaźnika LED sensor. Po zamontowaniu musisz przytrzymać przycisk, aż do momentu pojawienia się niebieskiej diody (od tego momentu masz miesiąc). Po 3 tygodniach dioda zmienia kolor na żółty, co oznacza, przygotuj się do wymiany. Na koniec dioda zaświeci się na czerwono, co sygnalizuje moment wymiany filtra na nowy. Proste? No pewnie! Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem zapewni ci smaczną wodę na wyciągnięcie ręki, ale to nie wszystko! Uwolni cię od kupowania zgrzewek wody (w jednorazowych opakowaniach), a co za tym idzie, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Dzbanek z filtrem na wodę – poznaj „płynące” korzyści:
– będziesz EKO (ograniczysz lub wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których sprzedawana jest woda sklepowa)
– zaoszczędzisz czas i pieniądze (nie musisz kupować zgrzewek wody, a litr wody ograniczysz do dosłownie kilku groszy)
– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną wodę będziesz miał zawsze na wyciągnięcie ręki)
– ochronisz swoje sprzęty AGD (zneutralizujesz kamień kotłowy, tym samym chroniąc swoje sprzęty)
– zapewnisz sobie smaczną wodę i regularnie nawodnisz organizm
– dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem przypomnij ci o regularnej wymianie filtra (naturalny, pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego)
– filtr jest w stanie oczyścić aż 150-200 l wody (w zależności od jakości wody kranowej)
– skuteczność filtra została potwierdzona laboratoryjnie
– dzbanek filtrujący z powodzeniem może pełnić funkcję stylowej karafki
– dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego wkomponuje się w każdy wystrój kuchni i domu

Chcesz zadbać o siebie, najbliższych i planetę? Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem możesz kupić na stronie sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html. Sięgnij po niego już dziś i pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie!

Zdrowie