Jak wybielić zęby w domu?

Jak wybielić zęby w domu?

Dzięki odpowiednio dobranej wybielającej paście do zębów, możemy w łatwy i bezpieczny sposób wybielić zęby w domu.

Jaką pastę wybrać? Wśród past wybielających możemy wyróżnić pasty, które za pomocą specjalnych drobinek ściernych, w sposób mechaniczny usuwają osad nazębny i przebarwienia. Inny rodzaj past wybielających, to pasty enzymatyczne, które są najczęściej wzbogacone w enzymy roślinne jak papaina czy bromelina. Te składniki doskonale sobie radzą z usuwaniem powierzchownych osadów i nalotów, jednocześnie są mało abrazyjne dla szkliwa zębów. Dlatego są szczególnie polecane dla osób o wrażliwych zębach i dla miłośników kawy i herbaty. Innym rodzajem, jest pasta wybielająca z nadtlenkami. W tego rodzaju produktach stężenie nadtlenków jest tak dopasowane, aby było ono bezpieczne do użytku domowego. Taka pasta pozwoli nam rozjaśnić szkliwo zębów, nawet o kilka tonów. Szczególnym rodzajem pasty wybielającej jest czarna pasta z węglem aktywnym, która w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużą popularnością. Nie tylko wspomaga usuwanie osadów ale również pomaga zwalczać przyczynę nieświeżego oddechu. Warto pamiętać, że jeśli będziemy używać pastę wybielającą w sposób regularny, to bez wątpienia uzyskamy efekt naturalnie bielszych zębów. Chcąc mieć śnieżnobiały i piękny uśmiech wcale nie musimy wydawać dużo pieniędzy na usługę wybielania zębów w profesjonalnym gabinecie dentystycznym.
Jak wybielić zęby w domu?

Sposoby na wybielanie zębów w domu – jakie są najlepsze?

Efekt bielszych zębów z powodzeniem możemy uzyskać w domowych warunkach, stosując dobre pasty wybielające. Choć to nie jedyna skuteczna metoda, to jednak najłatwiej dostępna dla każdego. Takie pasty są powszechnie dostępne w drogeriach czy sklepach z artykułami do higieny jamy ustnej. Wybór jest na prawdę duży. Coraz więcej producentów oferuje pasty wybielające, które posiadają niski współczynnik ścieralności RDA. Dzięki temu ich używanie w domu jest niezwykle bezpieczne. Nasze zęby są mniej narażone na wystąpienie nadwrażliwości, która może się pojawić w wyniku używania mocno abrazyjnych past do zębów.
Dużo więcej istotnych informacji na temat produktu, jakim jest pasta wybielająca, można znaleźć w podanym linku. Dzięki przydatnym wskazówkom i poradom, każda osoba bez większego problemu będzie mogła wybrać pastę wybielającą odpowiednią do jej potrzeb.

Uroda