Na czy polegają zabiegi ultradźwiękowe

Na czy polegają zabiegi ultradźwiękowe

Procedura chemicznego peelingu kawitacyjnego składa się z kilku etapów.

Przede wszystkim należy wykonać demakijaż i tonowanie skóry w zależności od rodzaju cery. Następnie poleruje się skórę za pomocą kremowego żelu, który nie zawiera żadnych złuszczających drobinek, aby uniknąć podrażnienia skóry. Złuszczanie martwych komórek naskórka zapewniają składniki chemiczne, które bardzo delikatnie traktują skórę. Następnie należy zastosować maskę na 15 do 25 minut, aby zapobiec uszkodzeniu skóry przez następujące użycie pary, która powoduje rozluźnienie zewnętrznej warstwy skóry.

Na czy polegają zabiegi ultradźwiękowe

Zaawansowane zabiegi na twarz i ciało zapewnia kosmetologia w Opolu

Podczas peelingu ultradźwiękowego punkt kontaktu skóry i elektrody powinien być mokry lub pokryty żelem, aby zapewnić lepsze przewodzenie. Końcówkę urządzenia trzyma się pod kątem do skóry i nawilża ją wodą mineralną lub specjalnym żelem przez cały czas trwania zabiegu. Ruchy zawsze przechodzą z boków na środek twarzy w przeciwnym kierunku do linii masażu, unikając górnej powieki, warg i tarczycy. Każdy obszar skóry nie powinien być leczony więcej niż 4 razy. Zabieg jest dosyć krótki i trwa najwyżej 15 minut, a tylko 5 minut dla skóry wrażliwej.

W przypadku przekrwienia na leczonym obszarze skóry kosmetyczka powinna przerwać zabieg. Moc i czas ekspozycji w urządzeniu jest ustawiany przez specjalistę w zależności od indywidualnych cech skóry klienta. Wrażliwą i podrażnioną skórę należy traktować przy minimalnym poziomie mocy urządzenia. Po zabiegu peelingu można zastosować maskę na twarz o działaniu antybakteryjnym i zmniejszającym pory, a następnie nałożyć na skórę krem o działaniu uspokajającym. Efekty zobaczymy bardzo szybko, a przy odpowiedniej pielęgnacji twarzy mogą się one utrzymywać przez bardzo długi czas.

Różnorodne zabiegi pielęgnacyjne oferuje kosmetologia Opole. Zabieg taki jak profesjonalny peeling dobrany o potrzeb skóry może zapewnić odmładzanie komórek, wygładzanie zmarszczek, redukcję trądziku i blizn potrądzikowych, a także głębokie wnikanie preparatu w skórę zapewniające przedłużony efekt działania.

Uroda