Butelki filtrujące – czysta woda wszędzie, gdzie tego potrzebujesz

Butelki filtrujące – czysta woda wszędzie, gdzie tego potrzebujesz

Z problemem nadmiaru plastiku zmagamy się na skalę globalną. Dużą część odpadów zalegających na wysypiskach czy w oceanach stanowią plastikowe butelki jednorazowego użytku. Kupujemy w nich napoje, soki, mleko, a nawet wodę. 

Dużo lepszym rozwiązaniem jest wybór butelki wielorazowego użytku. Możesz wlewać do niej wodę z dzbanka filtrującego, by zaoszczędzić planecie ciężaru. Jeszcze lepszym i dużo wygodniejszym sposobem na czystą wodę zawsze i wszędzie jest zakup butelki filtrującej. Na rynku znajduje się wiele wersji tego produktu, dlatego każdy znajdzie w jej ofercie produkt idealny dla siebie.

Jak działa butelka filtrująca?

Działanie filtra w butelce jest bardzo podobne jak w popularnych od wielu lat dzbankach filtrujących. Wystarczy wlać do nich wodę prosto z kranu, i już można cieszyć się chłodnym napojem pozbawionym smaku i zapachu chloru. Filtr w butelce należy regularnie wymieniać. Wykonany jest on z aktywnego węgla, który z kolei, wytwarza się z łupin orzecha kokosowego. Świetnej jakości produkty są na stronie: dafi.pl/butelki-filtrujace Technologia ta zapewnia skuteczność działania filtra. Jego wymiany powinniśmy dokonywać co miesiąc. Jeśli korzystamy z butelki intensywnie, jeden filtr może zastąpić nawet 300 półlitrowych butelek plastikowych. Jest to rozwiązanie ekologiczne, ale także ekonomiczne. Stawiając na butelkę filtrującą oszczędzasz pieniądze.

Dla uprawiających sport i nie tylko — wygodne rozwiązanie

Butelki filtrujące to produkt, który sprawdzi się przy wielu okazjach. Producenci zadbali, by konkretne modele dopasowały się do różnych potrzeb. Dlatego butelki filtrujące możesz znaleźć i zakupić w wielu rodzajach i pojemnościach. Najmniejsze są produkty, w których zmieści się 0,3 litra wody. Taka butelka będzie idealna dla dziecka w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Dzięki małemu rozmiarowi jest lekka i idealnie sprawdzi się w szkole, na spacerze czy wycieczce. Pamiętajmy, że nawodnienie organizmu jest bardzo ważne, szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

Butelki półlitrowe to najbardziej wielozadaniowe modele. Taka pojemność będzie dobra dla ucznia, studenta czy dorosłej osoby. Świetnie nada się na spacer, do szkoły, pracy czy na dłuższą drogę samochodem. Zaletą butelki filtrującej jest fakt, że możesz uzupełnić ją wszędzie. Potrzebny jest do tego tylko kran z bieżącą wodą. Z myślą o osobach uprawiających sport powstała butelka o największej pojemności. Objętość 0,7 litra doskonale sprawdzi się na siłowni, zajęciach fitness, podczas wspinaczki w górach, przejażdżki rowem czy dłuższej wędrówki. Jest przydatna także podczas podróży samochodem, gdy brakuje miejsca, w którym można byłoby ją uzupełnić.

Butelki filtrujące Dafi to produkty przeznaczone dla wielu różnych grup społecznych i zawodowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór jednej butelki zamiast setek plastikowych, jednorazówek, sprzyja klimatowi. Takie rozwiązanie jest wygodne, a na dłuższą metę bardzo opłacalne. Butelki tego typu pomagają wspierać walkę z rosnącym zanieczyszczeniem środowiska. Wybierz bezpieczne i wygodne, wielorazowe butelki filtrujące i ugaś pragnienie.

 

Handel