Wskazówki, które przywrócą Ci promienny uśmiech

Wskazówki, które przywrócą Ci promienny uśmiech

Pierwszą rzeczą, jaką ludzie u nas zauważają, jest nasz uśmiech.

Jeśli szukasz wskazówek i wskazówek, jak uzyskać najbielsze i najjaśniejsze zęby, oto one! Nasze pomocne wskazówki pomogą Ci uzyskać piękny uśmiech, którego nie będziesz w stanie ukryć.Dokładne mycie zębów daje najlepsze efekty przy stosowaniu produktu do wybielania zębów. W przeciwieństwie do farb do włosów, które lepiej wchłaniają się przy lekko zabrudzonych włosach, te produkty do wybielania zębów działają najlepiej, gdy płótno jest puste. Kiedy wybielasz brudne zęby, możesz uzyskać nierówny odcień, więc przed wybielaniem spróbuj wyszczotkować i usunąć przeszkody nitką dentystyczną.Zachowaj ostrożność, stosując „domowe środki zaradcze”, aby wybielić zęby. Popularne domowe środki, takie jak cytryny, popiół lub soda oczyszczona, mogą w rzeczywistości wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Powinieneś poprosić swojego dentystę o sugestie dotyczące „domowych środków zaradczych”, jeśli nie możesz pozwolić sobie na profesjonalną procedurę.Płyn do płukania ust Listerine wybielający zęby to świetny produkt, który pomoże Ci wybielić zęby. W ciągu pierwszych kilku tygodni użytkowania można łatwo zauważyć różnicę w zębach. Pamiętaj, aby używać dwa razy dziennie – raz rano i raz wieczorem. Listerine jest silny w zabijaniu nieświeżego oddechu i jednocześnie wybiela zęby.Zapytaj swojego dentystę o różne dostępne opcje wybielania zębów. Niektórzy dentyści mogą zalecić procedurę, którą wykonują w swoim gabinecie. Niektórzy mogą skierować Cię do określonego produktu, który możesz znaleźć w lokalnej aptece. Niektórzy mogą po prostu sugerować częstsze mycie zębów.Unikaj picia kawy, herbaty, coli i wina, chyba że pijesz z nimi wodę lub zaraz potem. Wykazano, że te ciemne płyny trwale przebarwiają i odbarwiają zęby. Wskazówki, które przywrócą Ci promienny uśmiech

Późniejsze płukanie ust wodą może zmniejszyć te efekty, podobnie jak mycie zębów po porannej kawie, ponieważ usuwa z ust chemikalia powodujące przebarwienia.Pamiętaj, aby starannie wybrać produkt do wybielania zębów.

Znajdź taki, który zawiera środek wybielający średniej klasy. Jeśli nie uzyskujesz pożądanych rezultatów, ale dobrze to tolerujesz, możesz przejść na wyższy poziom środka wybielającego. Upewnij się, że ma na sobie pieczęć ADA.Wypróbuj naturalne środki wybielające zęby. Od dawna wiadomo, że nadtlenek wodoru i soda oczyszczona wybielają zęby. Mogą być używane razem jako pasta do mycia zębów. Możesz także mieszać mieszanką wody utlenionej i wody dwa lub trzy razy dziennie. To nie tylko wybieli zęby, ale poprawi ogólny stan zdrowia jamy ustnej.Zrezygnuj z rzeczy, o których wiadomo, że plamią twoje zęby. Spróbuj ograniczyć kawę, papierosy i napoje gazowane. To są wszystkie rzeczy, o których wiadomo, że przebarwiają zęby. Jeśli wyeliminujesz to, co powoduje przebarwienia zębów, będziesz w stanie zachować ich biel.Aby Twoje zęby wyglądały jak najlepiej po zabiegu wybielania, skup się na dziąsłach. Zaczerwienione lub podrażnione dziąsła będą odwracać uwagę od zębów i mogą sprawić, że będą wyglądać mniej zdrowo niż w rzeczywistości. Spróbuj użyć masażu dziąseł przed wybielaniem zębów. Sprawi, że część Twojego uśmiechu będzie wyglądać świetnie.Jak widzisz, piękny, biały uśmiech może być Twój. Jeśli zastosujesz się do naszych pomocnych wskazówek, będziesz miał najbielszy uśmiech, jaki kiedykolwiek miałeś. Nasze wskazówki są sprawdzone i pomogą Ci uzyskać uśmiech, o jakim zawsze marzyłeś. Więc śmiało pokaż te perłowe biele.

Zdrowie