Miękkie kosmetyczki łatwo można spakować do bagażu czy torebki

Miękkie kosmetyczki łatwo można spakować do bagażu czy torebki

Ekologiczna, zapinana na suwak kosmetyczka z płótna, bawełny czy juty jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub jako upominek dla klientów na wiele okazji, ponieważ można ją spersonalizować za pomocą napisu, logo lub wybranej wiadomości za pomocą sitodruku lub haftu.

Niektóre modele takich kosmetyczek są dość pojemne, a wybierając modele ekologiczne mamy zazwyczaj do wyboru kolor biały, czarny, naturalny czy w odcieniach brązu. Kosmetyczki mogą być również laminowane warstwą wodoodporną lub nie.

Miękkie kosmetyczki łatwo można spakować do bagażu czy torebki

Praktyczna miękka kosmetyczka odpowiednia na upominek

Miękka kosmetyczka jest idealna nie tylko w domu, ale również na plaży, siłowni czy w podróży, można w niej bezpiecznie przewozić niezbędne artykuły kosmetyczne, nawet jeśli są one w pełnym rozmiarze. Duże rozmiary takich miękkich kosmetyczek są idealnie dopasowane do niezbędnych produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które pomogą ci poczuć się jak w domu w podróży. Możesz włożyć taką kosmetyczkę do torby podręcznej lub zabrać ze sobą na plażę. Niektóre rodzaje kosmetyczek mają usztywnione dno lub boki, posiadają uchwyt i wygodny zamek, dzięki czemu można szybko wyjąć potrzebny kosmetyk bez przewracania wszystkiego do góry nogami.

Kosmetyczki miękkie na przybory toaletowe i kosmetyki mogą być w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach, są zapinane na zamek i wykonane z bawełnianego płótna z wodoodporną wewnętrzną podszewką z laminatu. Tego typu praktyczny produkt idealnie nadaje się na prezent, imprezy promocyjne, targi, i inne specjalne okazje. Duża powierzchnia nadruku to idealna przestrzeń do wyhaftowania lub nadrukowania logo, sloganu i przesłania twojej firmy w niskiej cenie, co jest korzystnym działaniem marketingowym.

Z pewnością miękka kosmetyczka przyda się nie tylko miłośniczkom makijażu, ale przyda się na wiele okazji. Kosmetyczka est niezbędna w każdej damskiej torebce, w bagażu podróżnym czy podczas wyjścia na plażę, basen czy na kolację. Warto wybrać taką lekką kosmetyczkę z materiału, jeśli nie chcemy mieć zbyt ciężkiej torby czy plecaka.

Handel