Parasol to reklama firmy na dużej powierzchni

Parasol to reklama firmy na dużej powierzchni

Parasole reklamowe to bardzo skuteczne nośniki reklamy, ich dużą zaletą jest powierzchnia, na której możemy nanosić różnego rodzaju nadruki.

Łatwo dobierzemy kolory, umieścimy na parasolu logo firmy, napisy, dane kontaktowe. Obecnie stosuje się bardzo nowoczesne metody nadruku, które są trwałe, odporne na działanie deszczu oraz promieni UV.

Parasol to reklama firmy na dużej powierzchni

Parasole z logo to świetny nośnik reklamy

Parasol reklamowy jest chętnie wykorzystywany przez klientów na co dzień, dlatego jest doskonałym gadżetem reklamowym, możemy wręczyć go klientom podczas zakupów, przy okazji targów branżowych, spotkań biznesowych. Do wyboru jest bardzo szeroka gama kształtów, mechanizmów otwierania, znajdziemy parasole reklamowe w różnych cenach. Należy zwrócić uwagę na jakość, parasole niskiej jakości mogą szybko zostać zniszczone przez większy poryw wiatru, dobry parasol będzie przez wiele lat skutecznym nośnikiem naszej reklamy. Możemy wybrać parasole z prostą rączką, zaokrągloną, parasole składane, do wyboru jest wiele różnych modeli, które dobierzemy do naszych potrzeb. Zaletą jest także możliwość wybrania koloru rączki.

Parasol powinien posiadać przynajmniej osiem ramion, na których wspiera się materiał, dzięki temu będzie to solidna konstrukcja. Możemy sprawdzić jakość fiszbin, rodzaj mechanizmu otwierania parasola. Wszystkie te elementy będą miały znaczący wpływ na trwałość naszego gadżetu reklamowego. Na parasolach reklamowych często umieszcza się logo firmy, ze względu na dużą powierzchnię nadruk będzie dobrze widoczny nawet z dużej odległości, możemy także zdecydować się na większe parasole od standardowych, które będą lepiej chroniły przed deszczem, jak również będą bardziej skutecznym nośnikiem reklamy. Materiał użyty do produkcji parasola może być wykonany z poliestru, bawełny, obecnie coraz częściej oferowane są także materiały pochodzące z recyklingu. Warto wybrać parasol o konstrukcji metalowej, który może zawierać elementy aluminiowe, które będą nie tylko lekkie, ale także będą wzmacniały parasol.

Firmy oferujące gadżety reklamowe mogą zaoferować parasole z logo różnego typu, różnej wielkości, warto zwrócić uwagę na nadruk, obecnie stosuje się technikę sitodruku, która gwarantuje dużą trwałość. Będą to nadruki, które odporne są na działanie słońca, wody, wybór parasola wysokiej jakości to o wiele dłuższy czas użytkowania, dzięki czemu nasza reklama będzie skuteczna przez dłuższy okres czasu.

Zdrowie